Bezpieczeństwo. Korzystaj tylko ze sprawdzonych zasobów

Stawiamy bezpieczeństwo na pierwszym miejscu, przekazując prośby o pomoc tylko do sprawdzonych, wykwalifikowanych zasobów.

Kvalifisering_intervju_illustrasjon

Nyby zostało zaprojektowane tak, aby społeczności i organizacje mogły łączyć tych, którzy potrzebują pomocy, bezpośrednio z wykwalifikowanymi zasobami. Zaangażowane osoby mogą komunikować się bezpośrednio przez aplikację Nyby i ustalać szczegóły dotyczące pomocy.

Pracownicy organizacji mają cały czas dostęp do wszelkich szczegółów i w każdej chwili mogą pomóc w koordynacji, kiedy będzie to potrzebne.

Wybierz taki sposób kwalifikacji zasobów, który pasuje do Twojej organizacji

W Nyby istnieje wiele sposobów decydowania o tym, kto ma kwalifikacje do udzielania pomocy. Zależy to od rodzaju zadania.

Niektóre zadania wymagają niskiego poziomu kwalifikacji, podczas gdy inne mogą wymagać dokładnego sprawdzenia referencji, podpisania umów oraz zaświadczenia o niekaralności. W Nyby bezpieczeństwo jest priorytetem. Dbamy o to, żeby odpowiednie zadania trafiły do odpowiednich osób.

Inger_følge_eldre_mann2

Jaka jest różnica pomiędzy Nyby, a grupami takimi jak "Widzialna Ręka" na Facebooku?

Grupy na Facebooku są grupami otwartymi - to znaczy, że dołączyć może każdy i nie mamy kontroli nad tym, kto zgłasza się do pomocy. Istnieje więc ryzyko związane z bezpieczeństwem, poufnością oraz brakiem odpowiednich umiejętności.

W Nyby bezpieczeństwo jest priorytetem. Wszystkie prośby o pomoc kierowane są tylko do osób, które mają ku temu umiejętności i są wcześniej sprawdzone. Pozostałe osoby nie mają dostępu do tych poufnych informacji. Dzięki temu tworzymy bezpieczne środowisko pomocy dla tych, którzy są najbardziej wrażliwi na niekompetencje i nadużycia.

Prośba o naprawienie cieknącego kranu u seniora trafi tylko do osób, które: są sprawdzone przez organizacje (posiadają status niekaralności i referencje w pomaganiu osobom starszym) oraz mają doświadczenie w naprawach w domu.

Mer informasjon

Klikk her for å lese erfaringsdeling mellom kommuner.

Klikk her for å lese ofte stilte spørsmål.